הורים מלמדים

יום שישי האחרון היה יום שהוא בשורה של ממש! הורים לימדו בכיתות האולפנית במקום הצוות במשך שעתיים בנושאים מגוונים. כל הורה בחר בנושא שליבו חפץ מקצועית / אידאולוגית / תחביב וכדו'. הבנות נכנסו לשיעורים ע"פ בחירתן בשני סבבים, כך שכל תלמידה שמעה שני שיעורים שונים.

כולנו כאחד יחד!

החוט המשולש בשותפות הורים-תלמידות-צוות בא לידי ביטוי מושלם ביום זה. זו אמירה בהירה לכולנו, על השותפות הנפלאה, האימון והמקום שאנו נותנים להורים בתוך בית הספר באופן הכי אותנטי וטבעי.

לעשות את ולא לדבר על!

כשהתלמידות רואות את המגוון ואת הפתיחות, את נתינת המקום ואת הבחירה, את היוזמה ואת ההיענות, את הבמה ואת הכבוד- הן מבינות היטב את הקשר המהותי בין בית הספר לבין הבית, בין הצוות לבין ההורים.

חגיגה של ממש

החיוניות של ההורים ושל הבנות הורגשה היטב באוויר. ההתעניינות של התלמידות בשיעורים והעניין שהשיעורים עוררו השאירו טעם של עוד. היה יום מאוד חגיגי והירתמות ההורים היתה מרשימה.

הנושאים שנבחרו מגוונים ומרתקים:

גלישה בטוחה באינטרנט, מוח עצם, קווי איפור, גנטיקה, אתגרים בחיל המודיעין, צבע ועיצוב, פייסבוק, משפטים, המשפחה שלי, עבודות נוער, חוקי יסוד, אקטביזים שיפוטי, חידוד רעיונות, אימון אישי להצלחה, סימפוניה מס' 3 מאת מנדלסון, איך ברחתי מאירן, עולם הסייבר, אמונה ואומנות, מדיניות ישראל ביחס למבקשי מקלט, העצמת ילדים ובני נוער, חשיבה מודיעינית יצירתית, טכנולוגיות גנומיות, תקשורת זוגית, גיוס בנות לצה"ל, מתמטיקה וכבישים, איך פועל מחשב, קרינה וסלולר, פיתוחים כחול לבן בתחום הרפואי.

מחכים לפעם הבאה

זו סנונית ראשונה למועדים מעין אלו שיום הלימודים הרשמי מפנה את מקומו למהלך מבורך שכזה, שחשוב לא פחות, אם לא יותר משיגרת הלימודים.